Dell Laptop Anakart değişimi ve tamiri

Dell Laptop Server Tablet Masaüstü bilgisayar cihazlarının Dell Anakart değişimleri ve tamirleri servisimizde garantili yapılmaktadır.

Dell Bilgisayar Anakart

Dell laptop, Notebook ve Bilgisayar Anakartlarının tamir ve değişilerini konusunda uzman olan teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve garantili olarak yapılır ve cihazlarınız sizlere ilk günkü performansında teslim edilir.

Dell Anakart bilgisayarımızın en önemli ve belki de en pahalı parçasıdır. Böyle olması da pek haksız bir durum değildir çünkü Dell Notebook anakartı bilgisayarımızda tüm parçaları bir şekilde bünyesinde toplayan ve bu parçaların koordineli çalışmasını sağlayan bölümdür.

Fiberglas ağırlıklı olarak üretilen anakart, üzerinde devre yollarının bulunduğu, ana devre ve yardımcı devrelerden oluşan bir bütündür. Bu devrelerin en önemlisi BIOS’ tur. BIOS bilgisayarınızdaki fiziksel parçalar ile yazılımsal gruplar arasında etkileşim görevi görür. Ayrıca kullanmış olduğumuz işletim sistemleri BIOS’un üzerinden kullanılır.

Anakartınızın üzerinde en önemli bölümlerden biri de chip set’tir. Tüm donanım parçaları üzerinde veri akışını sağlar. Görüldüğü gibi anakart bilgisayarınızın en çok iş yapan ve en karmaşık bölümüdür.

Dell Bilgisayarınızda Anakartın önemi?

Dell Laptop anakartlar bu kadar iş yüklendikleri ve çok karmaşık oldukları için arıza durumlarında çok büyük dikkat ve hassasiyet isterler. Teknik servisimiz Dell Bilgisayar anakart tamirinde profesyonellik ve uzmanlık olarak ilk sıraya yerleşmiştir. Tabii ki bu başarı bizim emeğimizin ve disiplinli çalışmamızın sonucu olduğu kadar, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin de sonucudur.

Dell Laptop anakart tamirlerinde, işlemin tüm aşamalarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu yönümüzle sizlerin daha çok güvenini kazanmaktayız.

Dell Laptop Anakart değişimi ve tamiri Ankara

Dell Anakartlar mevcut sistemi idare ettiği gibi, sistemi ne kadar geliştirebileceğimizi de belirler. İşlemcimizi ne kadar geliştirebileceğimiz, belleği ne kadar arttırabileceğimiz, hangi donanımları ekleyebileceğimiz ya da hızlarının ne kadar olacağı anakarta bağlıdır.

Bazı durumlarda bilgisayarımızın diğer donanım parçaları işimizi gördüğü halde, yeni donanımlar eklemek istediğimizde anakartımızın buna müsaade etmediğini görürüz.

Böyle durumlarda yeni bir bilgisayar almak yerine Dell Notebook anakartı değiştirme yoluna gitmek en uygunu olacaktır.

Çok seçenek arasından birlikte karar verip en iyi seçimi yapıyoruz ve anakart değişimlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ankara Dell Anakart - Dell Laptop Anakart - Notebook Anakart - Bilgisayar Anakart

HİZMETLERİMİZ

Ankara Dell Servisi olarak 20 yıldır Dell Bilgisayar, Notebook ve Laptop Tamiri Servisi uğraşmaktayız ayrıca Dell yedek parça montajı ve satışını yapmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com