Dell Bilgisayar Servisi Ankara

ANKARA DELL BİLGİSAYAR SERVİSİ: Dell Bilgisayar Servisi olarak Dell Bilgisayar kullanıcıları için birçok hizmet vermektedir. Bilgisayar bakım ve tamir anlamında Dell kullanıcılarına hizmet veren ''Ankara Dell Bilgisayar Servisi'' aynı zamanda Dell ürünlerinin yedek parçalarının da bakımlarını üstlenmektedir.

Ankara Dell Servisi

Dell Şarj adaptörü - Dell batarya - Dell LCD ekran - Dell klavye - Dell Anakart - Dell Batarya - Dell Ekran kartı gibi birçok Dell ürünlerinin tamir ve bakımını üstlenen Ankara Dell Bilgisayar Servisi ekibi sorunlarınızın en kısa sürede çözümlendirilmesi anlamında size yardımcı olmaktadır.

Dell Bilgisayarların en yüksek verimle kullanılabilmesi için, Dell Bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarlarına gerekli özeni göstermesi gerekir. İnternet forum sitelerime paylaşılan birçok teknik bakım şekli bulunmaktadır. Bu tür anlatımlar doğrultusunda bilgisayarınızın bakımını kendiniz yapmaktan kaçınınız. Bu durum Dell Bilgisayarınızın zarar görmesine sebep olabilir.

Dell batarya şoklama başlığı altında birçok forum sitesinde çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Bu yöntem ile laptop bataryalarının şarj ömrünün artması hedeflense de bunun herhangi bir gerçeklik payı bulunmamaktadır.

Batarya içerisinde bir elektrik sistemi mevcuttur. Bu elektrik sistemi eksi ve artı kutuplardan oluşmaktadır. Bu kutupların ters uçlarına elektrik voltajı verilerek yapılmak istenen bu onarım laptopunuzun bataryasının bozulmasına hatta bataryanın patlayarak size ve Dell Bilgisayarınızın zarar vermesine yol açabilir.

Dell Laptop Tamiri Ankara

Bu tür uygulamalardan kaçınılmalı ve kesinlikle Dell Bilgisayar servis elemanlarından başka kimseye Dell Bilgisayar bakımı yaptırılmamalıdır.

Dell Teknik Servis hizmetleri, Dell Bilgisayar servisi, Dell Bilgisayar Teknik servis, Servis adresi, Dell tamir servisi

Ankara Dell servisi, Antalya Dell servisi, Aydın Dell servisi, Balıkesir, Burdur, ''Çankırı Dell servisi'', ''Çorum Dell servisi'', Denizli, Edirne, ''Eskişehir Dell servisi'', Dell Teknik servis, Gaziantep, Giresun, Hakkari, Hatay Dell servisi, İstanbul Dell servisi, İzmir Dell Servisi, Tamir servisi, Kayseri Dell servisi, ''Polatlı Dell servisi'',  Kırşehir Dell servisi, Kocaeli, Konya Dell servisi, Malatya, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Ordu Dell servisi, Rize, Dell Servis, Samsun, Sivas Dell servisi, Tokat, Uşak Dell servisi, Van, Yozgat, Zonguldak, ''Kırıkkale Dell servisi'', Batman, Şırnak, Bartın, Karabük Dell servisi, Düzce ve tüm şehirler teknik servis hizmetimiz vardır.

Dell şarj aleti

HİZMETLERİMİZ

Ankara Dell Servisi olarak 20 yıldır Dell Bilgisayar, Notebook ve Laptop Tamiri Servisi uğraşmaktayız ayrıca Dell yedek parça montajı ve satışını yapmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com