Dell Laptop Cpu Fan

Dell Laptop Tablet Masaüstü Server Bilgisayarların Anakart Ekran kartı Power kart soğutucu fanları değişimi ve tamiri servisimizde yapılmaktadır.

Dell Cpu Fan

Unutmayın!!!

Yeterince dönmeyen veya hiç çalışmayan bir fan bilgisayarınızda tahmininizden çok daha fazla sorunlara neden olur.

Başta sürekli ısınan Anakart veya ekran kartı bilgisayarınızın yavaşlamasına ve donmasına, takılmasına neden olur en sonundada ekran kartının ve ana kartın yanmasına yani tamamen bozulmasına neden olur.

Laptop fandan neden ses gelir?

Dell Laptop, Notebook ve Bilgisayar Fanın temizlenmemesi veya fanın eskimiş olması ve bozulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. Genelde bunun sebebi laptop hiç bakım yaptırılmaması, fanın tozlanmış veya kirlenmiş olmasından kaynaklanır. Fan temizlendiğinde çoğu zaman bilgisayardan gelen ses ortadan kalkar. en son ihtimal fan değişimi yapılarak sorun kökten halledilmiş olur.

Laptop fandan neden ses gelir?Laptop fan soğutucu işe yarar mı?
Dell Laptoplar ısındığında başta laptop ve programlar daha yavaş çalışmaya başlar ve kullandıkca bilgisayar hızı önemli oranda düştügünü göreceksiniz. Laptop içindeki Soğutucu fan sayesinde Dell dizüstü bilgisayarınızın hızını da artımış oluyorsunuz.

Fan temizliği yapılmazsa ne olur?
Dell Laptop ve bilgisayarlarda Zamanında yapılmayan Fan temizliği oyunlarda FPS kaybına sebep olur. Zamanında yapılmayan bakım fanın ömrünü çok kısaltır. Zamanında yapılmayan macun yenileme işlemi ısınmaya yol açarak Laptopun diğer parçalarına zarar vermesine neden olur.

Laptop soğutucu nerede satılır?
Dell Laptop ve Notebook Fan çeşitler Dell Teknik Servisimizde bulunmaktadır. Gereli bakımları yapılarak fan değişimini yapmaktayız.

Laptop aşırı ısınırsa ne olur?
Dell Laptop ve Notebooklarda ısınma problemi bir süre sonra bilgisayarın performansının çok ciddi düşmesine neden olduğu gibi en önemlisi Anakartın yanmasıdır. Aşırı ısının Laptoplarda bir diğer sorun ise fanlara aktarılan Extra voltaj işlemci ve ekran kartının enerjisinden çalıyor olması.

Ankara Dell Cpu Fan - Dell Laptop Fanı - Dell Notebook Fanı - Dell Bilgisayar Fanı

HİZMETLERİMİZ

Ankara Dell Servisi olarak 20 yıldır Dell Bilgisayar, Notebook ve Laptop Tamiri Servisi uğraşmaktayız ayrıca Dell yedek parça montajı ve satışını yapmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com