Dell Led, Lcd Ekran değişimi

Dell Laptop ve notebook Ekran değişimi servisimizde, 2 yıl garantili takılmaktadır. Dell Teknik servisimizde Yeni ve eski model tüm modellerin Led ve Lcd ekranları bulunmaktadır.

Dell Bilgisayar Tamir Servisi

Aklınızda olsun; Muadil veya kalitesiz bir ekran göz sağlığınızı bozar, görüntüsü net olmayan, renklerin tuhaf olduğu bir ekranda çalışmak, hem beyninizi yorar hemde göz sağlınızı bozar, Dell marka ekranda ise her şeye kaldığınız yerden başlar bunların hiç birini yaşamazsınız.

Dell Laptop LED ve LCD Ekran

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle laptoplarda pek çok yenilik ve değişiklik görülmüştür. Bu yenilik ve değişiklikler laptopların eskiye oranla daha yüksek performanslarla daha kaliteli bir kullanım olanağı sunmaktadır. Ünlü laptop markalarından Dell ‘de bu yenilik ve değişikliklerin takipçisi olmakta ve geliştirilen yeni ürünlerine bu özellikleri kullanmaktadır.

Çağımızda pek çok cihazda kullanılan ve Dell laptoplarında bulunan LED ve ''LCD Ekran'' teknolojileri kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. ''Dell laptop LED ve LCD ekran'' özellikleri kişinin kullanım arzına göre tercih edilmektedir. LED ekranda görüntü kırmızı mavi yeşil LED’lerin parlaklıklarının ayarlanması esasına dayanarak çalışmaktadır.

LCD ekranlar ise; kristallerden oluşan bir panelin pilsellerinde bulunan mavi yeşil ve kırmızı al piksellerindeki ışık geçişi ile görüntü sağlamaktadır.

LED ekranda ışık kontrolü daha yumuşak bir şekilde aktarılırken, LCD ekranlarda parlak canlı renklere sahiptir. Bu şekilde LED ekranlar gözü yormayan ekranlar olurken LCD ekranlarda daha canlı bir görüntü sağlamaktadır. Laptoplarda kullanılan LED ekranların enerji tüketimi LCD ekranlara göre daha azdır.

Ankara Dell Ekran - Dell Laptop Lcd Ekran - Dell Notebook Led Ekran - Dell Değişimi - Ekran tamiri

HİZMETLERİMİZ

Ankara Dell Servisi olarak 20 yıldır Dell Bilgisayar, Notebook ve Laptop Tamiri Servisi uğraşmaktayız ayrıca Dell yedek parça montajı ve satışını yapmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com