Dell Laptop Led, Lcd Ekran değişimi

Dell Laptop ve notebook Ekran değişimi servisimizde, 2 yıl garantili olarak takılmaktadır. Dell Teknik servisimizde, sadece Dell marka ekranlar kullanılmaktadır. Bu ekranlar, yüksek kalitede ve göz sağlığınızı koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Dell Laptop Led, Lcd Ekran değişimi

Muadil veya kalitesiz bir ekran kullanmak, görüntüsü net olmayan, renklerin tuhaf olduğu bir ekranda çalışmak, hem beyninizi yorar hem de göz sağlığınızı bozar. Ancak Dell marka ekranlar kullanarak bu sorunları yaşamazsınız. Ayrıca ekran değişiminde dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer alan ekranın doğru modeli seçmek, ürünün kalitesi ve garantisidir.

Dell Ekran Tamiri ve Değişimi

Dell Ekran Tamiri ve Değişimi Ankara

Dell, teknolojinin gelişmesiyle birlikte ürettiği laptoplarında pek çok yenilik ve değişiklik yapmaktadır. Bu yenilikler ve değişiklikler, kullanıcıların daha yüksek performanslı ve kaliteli bir kullanım deneyimi sunmaktadır.

Dell laptoplarında kullanılan iki önemli ekran teknolojisi arasında LED ve LCD yer almaktadır. LED ekranlar, mavi, yeşil ve kırmızı LED'lerin parlaklıklarının ayarlanması esasına dayanarak görüntü sağlarken, LCD ekranlar ise kristallerden oluşan bir panellerdeki ışık geçişiyle görüntü sağlamaktadır. LED ekranlar daha yumuşak bir ışık kontrolüne sahipken, LCD ekranlar daha canlı renkler sunmaktadır. LED ekranlar aynı zamanda daha az enerji tüketir. Ankara'da Dell ekran, Dell laptop LCD ekran, Dell notebook LED ekran, Dell ekran değişimi ve ekran tamiri gibi hizmetler mevcuttur.

DELL EKRAN TAMİRİ

Hakkimizda
Misyon-vizyon
Hizmet-politikamiz

DELL EKRAN DEĞİŞİMİ

Ankara Dell Servisi olarak 20 yıldır Dell Bilgisayar, Notebook ve Laptop Tamiri Servisi uğraşmaktayız ayrıca Dell yedek parça montajı ve satışını yapmaktayız.

DELL LAPTOP EKRAN DEĞİŞİMİ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com