Dell Teknik Servisi Ankara

Tecrübeli ve deneyimli çalışma kadrosu ile biz ANKARA DELL TEKNİK SERVİSİ olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve bize duyduğunuz güveni boşa çıkarmamak için sürekli kendini yenilenerek ilerlemekteyiz.

Dell Laptop ve Bilgisayarların Ekran kartı değişimi, anakart değişimi, fan değişimi, chip değişimi gibi birçok parça değişimi ve tamirinin yapıldığı Dell teknik servisimizde her türlü soruna bulunabilecek bir çözüm aşamasının olduğunu unutmayınız. Tamir ve parça değişiminin sonrasında yapılacak olan bakım ve temizlik ile birlikte doğru yerde olduğunuzu hissetmek istiyorsanız biz her türlü sorun ve arıza için Dell Teknik Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Balgat Dell ServisiDELL LAPTOP VE BİLGİSAYARINIZ

ÇOKMU YAVAŞ ?
ÇOKMU ISINIYOR ?
WINDOWS AÇILMIYORMU ?
İNTERNETE GİRMİYORMU ?
KENDİ KENDİNE KAPANIYORMU ?
EKRANIMI KIRILDI ?
GÖRÜNTÜMÜ YOK ?
SIVI TEMASIMI OLDU ?
EKRAN KARTIMI ARIZALI ?

VE TÜM DİĞER SORUNLAR İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ.
35 Yıldır Sizlerleyiz

Dell Teknik Servisi Ankara | Dell Bilgisayar ve Laptop tamiri

Dünyanın en büyük ikinci kişisel bilgisayar üreticisi olan Dell bilgisayar üretiminin yanında ağ bileşeni, veri donanımı ve veri yazılımı gibi yan bileşenler üreterek her geçen gün kendini dünya genelinde daha çok alanda göstermeye ve daha kaliteli işler üretmeye devam etmektedir.

Dell Bilgisayar Tamir Servisi Ankara

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak yaptığı üretimlerin yanı sıra insan fikirlerine önem verdiğini göstererek onların ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapmaya çalışan bir marka olan Dell Bilgisayar Tamir Servisi Ankara Dell müşterinin de desteğini alarak ilerleyen nadir teknoloji markalarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Dell Laptoo Tamir Servisi Ankara

Gelişen ve değişen yapılarla birlikte hizmet sektöründe de kendini genişleten bir marka olarak DELL müşteri hatasından kaynaklı ve ya üretim hatasından kaynaklı her türlü sorun için açmış olduğu servisler ile müşteriye verdiği değeri göstermektedir. Dell Laptop Tamir Servisi Ankara İşte bu konumda Ankara Dell Teknik servisi olarak bizler markamızın sorumluluğunda size her türlü yardım için hazırız.

Dell Notebook Tamir Servisi AnkaraDell Notebook Tamir Servisi Ankara

Dell marka cihazların da meydana gelen düşme, kırılma, su alma, çok kullanımdan ötürü meydana gelen fan yanmaları gibi her türlü durumda biz Ankara Dell Teknik Servisine ulaşabilir ve ücretsiz arıza tespitinden sonra yapılması gereken her türlü aşamadan geçmiş olarak cihazlarınızı sağlam bir şekilde alacağınıza emin olabilirsiniz. Dell Notebook Tamir Servisi Ankara

HİZMETLERİMİZ

Ankara Dell Servisi olarak 20 yıldır Dell Bilgisayar, Notebook ve Laptop Tamiri Servisi uğraşmaktayız ayrıca Dell yedek parça montajı ve satışını yapmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com