Dell Laptop ve Bilgisayar Yedek Parça

Dell laptop Masaüstü bilgisayar cihazlarının Dell yedek parçalarının büyük bir bölümü servisimizde bulunmakta ve teknisyenlerimiz tarafın takılmaktadır, değişimi yapılan tüm parçalar ve yapılan işçikler garantili yapılmaktadır.

Dell Laptop ve Bilgisayar Yedek Parça AnkaraDELL LAPTOP VE BİLGİSAYARINIZ

ÇOKMU YAVAŞ ?
ÇOKMU ISINIYOR ?
WINDOWS AÇILMIYORMU ?
İNTERNETE GİRMİYORMU ?
KENDİ KENDİNE KAPANIYORMU ?
EKRANIMI KIRILDI ?
GÖRÜNTÜMÜ YOK ?
SIVI TEMASIMI OLDU ?
EKRAN KARTIMI ARIZALI ?

VE TÜM DİĞER SORUNLAR İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ.
35 Yıldır Sizlerleyiz

Dell Şarj Aleti - Dell Şarj Adaptörü

Yeni eski tüm modellerin Dell şarj adaptörü servisimizden temin edebilirsiniz. İsterseniz kargo ile de yollanmasını isteye bilirisiniz.

Dell Şarj Aleti - Dell Şarj Adaptörü AnkaraDell Laptop Şarj cihazı bilgisayarın en önemli parçalarından biridir.

Kullanımına dikkat etmemiz lazım kablosu kopuk, ekli ve tamir görmüş olan Dell adaptörleri kullanmayınız bu adaptörler notebooklara ihtiyacı olan amperi ve voltajı veremez bu durumda Notebook anakartında bozulma veya Notebook da performans düşmesi yaşanır.

Bir başkası ise Dell bataryanın ömrünü kısaltır hatta bataryanın bozulmasına neden olur ''Dell Notebook Şarj adaptörlerlerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz.''

Dell Laptop Batarya - Pil

Dell Laptop Batarya - Pil AnkaraYeni eski tüm modellerin Dell Batarya çeşitleri servisimizden temin edebilirsiniz. İsterseniz kargo ile de yollanmasını isteye bilirisiniz.

Dell Notebook Batarya - Pil Dell Notebookların prizlerden ve olduğumuz ortamlardan bağımsız çalışmamızı saylayan bataryalar farkında olmadan çokça kullandığımız bir parçadır.

Her pilin bir ömrü olduğu gibi bu bataryalarda bir kullanım ömürleri vardır genelde bataryalar iki yıl kadar çalışmaktadırlar Dell Notebook Batarya ihtiyaçlarınızda servisimizle irtibata geçiniz.

Dell Laptop Anakart değişimi ve tamiri

Dell Laptop Anakart değişimi ve tamiri AnkaraDell Laptop Anakart değişimleri ve Anakart tamiri servisimizde garantili yapılmaktadır.

Dell Notebook Anakart değişimi ve Tamiri; Dell Notebooklarımızda ki tüm parçaların kontrolünü saylayan anakartlar yanlış uygulanan aksesuarlardan, bakımsızlıktan ve sıvı dökülmesi durumunda arızalara geçmektedirler Dell Teknik servisimizde Dell anakart değişimleri yapılmaktadır.

Anakart Sıvı teması Tamiri
Anakart tamiri( Kople)
Anakart Usb tamiri
Anakart Dc soket tamiri
vs...

Dell Laptop Harddisk değişimi - Ssd değişimi

Dell Laptop Harddisk değişimi - Ssd değişimi AnkaraDell Notebook hdd, Harddisk değişimi Ankara Dell Servisi şubemizde garantili değişimi yapılmaktadır. Arızalı Harddisk içindeki veriler, yeni takılan hdd içerisine aktarılmaktadır...

Dell Harddisk neden bozulur? Vurma sarsma veya ekonomik ömrünü doldurduğu gibi nedenlerden dolayı bozulur...

Bozulan ''Dell harddisk''ler bilgisayarımızdaki tüm bilgilerin depolandığı bir parçadır arızalan Dell harddiskten bilgi kurtarımı yapıla bilmektedir. ''Dell Notebook servisimizden tüm markaların Dell Notebook harddisk'leri bulunmaktadır.''

Dell harddisk değişimi
Dell Ssd değişimi
Dell harddisk bilgi kurtarma

Dell Laptop ve Bilgisayar Dell RAM Değişimi - Bellek

Dell Laptop ve Bilgisayar Dell RAM DeğişimiDell Teknik servisimizde Dell Laptop ve Bilgisayarların daha verimli ve daha performanslı çalışmaları için Dell Ram değişimi ve ram yükseltme işlerini yaptırabilirsiniz.

Dell Laptop ve Bilgisayar Ram - Bellek Değişimi

Dell Laptop RAM değişimi yaparak Bilgisayarınızın hızlanmasına katkıda bulunmuş olursunuz, Kullandığınız programlar veya oyunlarda daha rahat kullanma imkanınız olur.

Dell Laptop Ekran kartı tamiri ve değişimiDell Laptop Ekran kartı tamiri ve değişimi

Ekran kartı değişimi ve tamiri servisimizde kısa sürelerde yapılmaktadır.

Dell Notebook Ekran kartı Ekran kartının önemini her kez bilir gerek ağır programlar gerekse oyunlarda bilgisayarlarımızdan daha fazla keyif almamızı sağlayan bir parçadır.

Dell Notebookların desteklediği ölçüde yüksek kapasiteli bir ekran karı çok daha fazla performans anlamına gelir Notebook servisimizde ''Dell Ekran kartı değişimi ve tamiri yapılmaktadır.''

Dell Laptop (Chip Set) Chip DeğişimiDell Laptop (Chip Set) Chip Değişimi

Anakart ve ekran kartı üzerinde bulunan tüm Dell chip değişimleri Dell servisimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Ekran kartı çipi değişir mi?
Evet Değişir ama profesyonel ellerde!!! Önce ekran kartı çipi sökülür, ardından chipin altında bulunan ayaklar temizlenir lehim toplar yeniden dizilir. Bu işlemin adı reballing işlemi denir. Bu sayede Dell laptop ekran kartı tamiri yapılmış olur. Değişimde ise aynı şekilde chip sökülür yeni olan ekran kartı chipi aynı şekilde montajı yapılarak takılır.

Laptop chipset neden bozulur?
Dell
Laptopta Chipset arızası, çok yüksek ihtimalle cihazın aşırı ısınması ve fan grubunun iyi çalışmaması yani tam devrinde dönmemsi gibi durumlarda meydana gelir. Dell Chipset arızasının meydana gelmemesi için kullanıcılara tavsiyemiz, Dell Laptopun zamanında bakımlarının yaptırılması ve Dell laptoplarını uzun süre açık bırakmamalıdırlar. Kullanacakları zaman açıp, işleri bittikten sonra kapatmalıdır.

Dell Laptop Ekran Değişimi ( Panel)Dell Laptop Ekran Değişimi ( Panel)

Dell Ekran değişimleri 2 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Dell Notebook LCD ve LED Ekran değişimi Dell Notebookların narin ve kırılgan parçası olan ekranlar ufak bir darbe düşürme veya sert kapama gibi durumlarda bozulmakta veya kırılmaktadırlar.

Bozulan veya kırılan ''Dell Lcd ve Led ekran''lar Dell Teknik servisi mizde 20 dk gibi kısa sürelerde değişimi yapılmaktadır.

Dell Laptop ve Notebookların Lcd ve Led ekran değişimi

Dell Laptop Menteşe - Kasa - Kapak değişimi ve tamiriDell Laptop Menteşe - Kasa - Kapak değişimi ve tamiri

Kırılan, çatlayan veya değişimi gereken, ''Dell menteşe'', ''Dell kapak'', ''Dell kasa'' gibi birçok parça değişilerini ve tamirlerini yapmaktayız.

Dell Laptop menteşe kasa kapak değişimi

Dell Laptop Klavye DeğişimiDell Laptop Klavye Değişimi

Türkçe ve ingilizce ''Dell Laptop Klavye'' Çeşitleri Ankara Dell servisimizde bulunmaktadır. Teknik Arkadaşlarımız tarafından 2 yıl garantili olarak takılmaktadır.

Laptop Klavyeye su dökülünce ne yapılmalı?

Laptoplarda Klavye Sıvı temasında yapılması gerekenler?

İlk olarak adaptörü ve bataryayı çıkarın ve Bilgisayarı ters çevirerek sıvının iç aksamlara doğru yayılmasını önlemeye çalışın. Kuru bir bez ile laptopun üzerindeki sıvıyı silin. Harici baglı aygıtlar takılıysa hemen çıkarın.

Bundan sonra yapmanız gereken üzerinden bir kaç gün de geçmiş olsa sakın çalıştırmayın ve mümkün olan en kısa zamanda laptopu teknik servise götürerek sıvıyı temizlettirin.

Dell Laptop Fan Değişimi ve BakımıDell Laptop Fan Değişimi ve Bakımı

Soğutucu ''Dell Laptop Cpu fan'' çeşitleri stoklarımızda bulunmakta ve kısa sürelerde bilgisayarlara takılmaktadır.

Soğutucu Fan grubunun bakımının önemi?
Dell Laptopların soğutma sistemi olan fanlar zaman içerisinde toslanarak nefes alamaz hale gelirler, bu duruma gelen bir laptop aşırı derecelerde ısınmaya başlar, ısınan laptop tam performansında çalışamayacağı için bir çok sorunlara neden olur, bunların başında.
1 - Belli bir süre sonra kendi kendine kapanmaya başlaması
2 - Bir başkasıda görüntünün yok olması
3 - Fanın üst seviyelerde sürekli çalışması
gibi bir çok aksaklığa neden olur. Bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmamak için Dell Laptopu belli sürelerde bakımını yaptırmanız şarttır.

HİZMETLERİMİZ

Ankara Dell Servisi olarak 20 yıldır Dell Bilgisayar, Notebook ve Laptop Tamiri Servisi uğraşmaktayız ayrıca Dell yedek parça montajı ve satışını yapmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com